Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

18 sierpnia 2018
Włącz się w kulturę – Bytomskie Centrum Kultury jest dla Ciebie!

Jakiej oferty kulturalnej – zajęć i wydarzeń potrzebują mieszkańcy Bytomia?

Co interesuje dzieci, młodzież, a co seniorów?

Jakie potrzeby związane z kulturą mają mieszkańcy Bytomia? 

 

To m.in. pytania, na które Bytomskie Centrum Kultury będzie szukać odpowiedzi podczas konsultacji społecznych „Włącz się w kulturę – Bytomskie Centrum Kultury jest dla Ciebie!”. Zaczynamy w ostatni weekend sierpnia. Zespół Beceku pojawi się w przestrzeni miejskiej (m.in. w Parku Miejskim im. F. Kachla w Bytomiu) podczas wydarzeń organizowanych lub współorganizowanych przez BCK.

 

Na proces konsultacji będą się składać:

- spotkania z mieszkańcami podczas wydarzeń realizowanych lub współorganizowanych przez BCK

- możliwość przesłania wypełnionych ankiet drogą mailową na adres biuro@becek.pl

 
Poniżej dwie ankiety. Prosimy Cię o chwilę czasu na ich wypełnienie. Może pobrać dokument worda na swój komputer, wypełnić i odesłać na adres mailowy biuro@becek.pl.
 
Ankieta dotycząca opinii o dotychczasowej działalności BCK
 
Ankieta dotycząca potrzeb kulturalnych mieszkańców 
 
Możesz też wypełnić ankietę online. Linki poniżej. 
 
 
 

Ankiety mają służyć ocenie oraz poznaniu opinii na temat dotychczasowych działań kulturalnych oraz pomóc nam w kształtowaniu oferty kulturalnej w oparciu o potrzeby i oczekiwania mieszkańców.

 
Proces konsultacji zakończy się spotkaniem pod koniec listopada 2018 w Sali Centrum Kulturalno – Edukacyjnego im. Ks. G.G. Gorczyckiego, podczas którego, w obecności zaproszonych gości, przedstawicieli instytucji, organizacji bytomskich i lokalnej społeczności, zaprezentowane zostaną ich wyniki. Po prezentacji odbędzie się dyskusja na temat oferty kulturalnej w BCK oraz możliwości wykorzystania wyników konsultacji i wdrożenia uzyskanych pomysłów w procesie wzajemnej współpracy. 
 
 
Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies