Stolik dla dwóch osób

Data: 2014-05-23 17:00:00, Miejsce: Rynek w Bytomiu, Teatr: co.LABse (Hiszpania)

"Stolik dla dwóch osób", co.LABse (Hiszpania) - akcja plenerowa 23.05.2014 (piątek), godz. 17:00 Rynek w Bytomiu, ul. Podgórna/Plac Grunwaldzki WSTĘP WOLNY

Hiszpańscy artyści zaaranżują w Bytomiu wyjątkową restaurację. Zarezerwujcie stolik! Zarezerwujcie czas! Co się wydarzy!?

 

[caption id="attachment_2002" align="alignnone" width="450"]023_Nikola Milatovic fot. Nikola Milatovic[/caption]

„Stolik dla dwóch osób” to nazwa nowej wyjątkowej restauracji, która właśnie ma zostać otwarta. Okazuje się jednak, że jej właściciele w ostatniej chwili musieli wydać wszystkie pieniądze przeznaczone na otwarcie lokalu na rozwiązanie ważnych spraw rodzinnych i nie mając już środków na wynajem, muszą w ostatniej chwili wyruszyć na poszukiwanie nowego miejsca. Wędrują więc przez miasto, zaglądając do różnych sklepów, kawiarenek, aż koniec końców aranżując swoją szaloną mini restaurację ze stolikami dla dwóch osób na ulicy zapraszają do wspólnej zabawy publiczność. Budują nadmuchiwaną kuchnię, przygotowują specjalny ekskluzywny stolik „bliżej gwiazd” na jednym z balkonów i godnie obsługują swoich gości.

[caption id="attachment_2003" align="alignnone" width="450"]fot. Nikola Milatovic fot. Nikola Milatovic

W restauracji, wszystko wydaje się być idealne, w najlepszym wydaniu, jednak widzowie/goście odkrywać będą zmartwienia, problemy, marzenia i relacje zachodzące pomiędzy artystami. Czy podzielą się z nimi swoimi przeżyciami?

 

Pomysł i reżyseria: Sergi Estebanell Aktorzy: Alina Stockinger, Ana Redi-Milatovic, Miguel Chimeno, Paula Radresa i Bosch, Joan Pascual, Laia Pineda, Meritxell Santamaría & David Ribera Konsultacje: Adrian Schavrzstein Choreografia/ruch: Xavi Estrada Kulinarna: Domus Sent Soví i Juli Pila Scenografia: El Víctor Hinchable Kostiumy: Alina Stockinger & co.LABse